skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Eisacktal – Valle Isarco

Eisacktal je lyžařské středisko v jižním Tyrolsku. Zahrnuje 3 moderní areály Gitschberg, Jochtal a Plose. Středisko nabízí vynikající zázemí pro děti, nejmodernější lanovky, 90 km prosluněných sjezdovek a kvalitní sněhové podmínky. Lyžařské areály jsou ideální jak pro začátečníky a rodiny s dětmi, tak pro pokročilé lyžaře a milovníky snowboardingu. V Plose na Vás čeká nejdelší sjezdovka jižních Tyrol Trametsch.

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • nadmořská výška: 777 – 2 512 m.n. m. (1735 m)
  • celkem 97 km sjezdovek
  • přepravní kapacita: 38 663 os./hod.
  • místní skibus: linky Bressanone – S.Andrea a Bressanone – Rio di Pusteria – Valles / Maranza (1 jízda 1 € / os., zpáteční 2 € / os., týdenní jízdenka 6 € / os. – podmíněno vlastnictvím skipasu na 6 dní)

Eisacktal aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Cesta z Prahy přes Plzeň je dlouhá cca 624 km a zabere 6,5 – 8 hodin (dle provozu a dopravních podmínkách). Pojedete směr Regensburg, Mnichov, Innsbruck, Brenner – Bressanone. Pokud se vydáte přes České Budějovice (637 km 7,5 – 9h) pojedete směrem na Linz, Salzburg, Innsbruck, Brenner a Bressanone. Trasa z Brna vede přes Znojmo, Linz a dále pokračujete stejným směrem jako výše uvedené trasy. Z Brna pojedete cca 7,5 – 9 h cca 656 Km. Z Ostravy je to o cca 2 hodiny a 165 km delší cesta.

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Eisacktal – Valle Isarco

Na úpatí jihotyrolských Dolomit, v údolí Isarco, leží menší, za to méně rušné středisko Eisacktal. Pro zkušené lyžaře je nejpřitažlivější planina s vrcholy Plose a Pfannspitze. Právě z Pfannspitze padá z vrcholu 9 km dlouhá červená sjezdovka Trametsch s převýšením 1 400 m. Plose nabízí také velkolepá panoramata. Ski areál Gitschberg láká na červené carvingové tratě, klidné modré a také jedu černou sjezdovku. Gitschberg je propojen s vedlejší areálem Jochtal díky nové kabince přes údolí Altfasstal. Jochtal je přesto to, co si můžete představit pod pojmem lyžařský areál pro rodiny s dětmi. Areál je vybaven mnoha atrakcemi pro děti včetně lyžařskou školkou se snowboardovým parkem Bambino Club. Kulturním centrem je tisíc let starých Brixen, repliky hodinek kde kromě památkového centra najdete i rozsáhlý aquapark s vodními atrakcemi a saunovým světem.

Back To Top