skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Alta Badia

Synonymem nejideálnějšího lyžařského střediska pro rodiny s dětmi a začátečníky je jednoznačně Alta Badia, které poskytuje až tři čtvrtiny modrých nenáročných svahů. Oblast Alta Badia spojuje menší střediska Corvara, Colfosco, La Villa, Badia, San Cassiano a La Val. Velkou výhodou je napojení na další střediska Arabba / Marmolada, Val Gardena, Alpe di Siusi a Val di Fassa okruhem Sella Ronda, jenž dává této oblasti nový rozměr a stovky kilometrů upravených sjezdových tratí všech náročností, které budou pasovat každému lyžaři. Ve středisku jsou 2 snowparky a nejdelší sjezdovka má krásných 9 km.

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • Nadmořská výška 1324 – 2778 m. n. m. (převýšení 1 454 m)
  • Hodinová kapacita vleků a lanovek 88727 osob / hod.
  • Celkem 130 km sjezdovek
  • Místní skibus: linka Corvara – La Villa, – Colfosco – San Cassiano

Alta Badia aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Cesta z Prahy přes Plzeň je dlouhá cca 713 km a zabere 8,5 – 9 hodin (dle provozu a dopravních podmínkách). Pojedete směr Plzeň, Regensburg, Mnichov, Innsbruck, Brunico a Alta Badia. Pokud se vydáte přes České Budějovice (676 km 8,5 – 9h) pojedete směrem na Linz, Salzburg, Innsbruck, Brunico a Alta Badia. Trasa z Brna vede přes Znojmo, Linz a dále pokračujete stejným směrem jako výše uvedené trasy. Z Brna pojedete cca 8,5 – 9 h cca 700 Km. Z Ostravy je to o cca 2 hodiny a 170 km delší cesta.

 

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Aktuální nabídka zájezdů do střediska Alta Badia

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Alta Badia

Alta Badia nabízí klientům až 130 km upravených sjezdových tratí převážně mírného až středního sklonu v podobě modrých a červených sjezdovek. Zasněžovací systém střediska pokryje až 80 % sjezdovek a tak je možno lyžovat od konce listopadu do dubna. Černých tratí je zde minimum, ale díky propracovanému napojení na okruh Sella Ronda je Vám k dispozici nejen 500 km tratí, ale i perfektní podmínky pro freeridové a skialpové lyžování. Středisko se nachází blízko Cortiny d´Ampezzo a známého Kronplatzu – Plan de Corones. Jedná se o jedno z nejdražších italských středisek díky své každoroční zaplněnosti, velmi náročným klientům na nadstandardní ubytování a také díky jeho světové prestiži.

Back To Top