skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Carezza

Skiareál Carezza leží na východním okraji proslulé lyžařské oblasti Dolomiti Superski cca 30 km od Bolzana. Rodinný areál je nejodlehlejší částí oblíbeného střediska Val di Fassa. 40 km zasněžených sjezdovek s garancí sněhu od prosince do dubna zaručuje zábavu pro děti i dospělé.

0
M. N. M.
0
km běžeckých tras
0
KM SJEZDOVEK
  • nadmořská výška 1 600 m. n. m. – 2 125 m. n. m.
  • celkem 40 km sjezdovek
  • místní skibus: Nova Levante – Carezza – Passo Costalunga, spojení sedačková lanovka Laurino – nová sedačková lanovka Nova Levante, Tires – Carezza – Passo Costalunga

Carezza aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Cesta z Prahy přes Plzeň necelých 7 h (cca 660 km) a vydáte se směrem na Mnichov – Innsbruck – Brixen – Ortisei. Z Prahy přes České Budějovice je cesta o hodinu delší a směr je na Linz – Salzburg – Innsbruck a dále stejně jako v případě přes Plzeň. Cesta z Brna je dlouhá bez mála 700 km a trvá 7,5 h. Pojedete směrem na Znojmo, na Linz a stejně jako v případech výše zmíněných. Cesta z Ostravy zabere o 2 hodiny a 170 km navíc.

 

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Carezza

Vychutnejte si krásná panoramata okolních hor na lehkých (55%), středně náročných (30%) a těžkých pro zkušené lyžaře (15%). Výchozím bodem je vesnička Carezze (1 600 m). Odtud Vás lanovky vyvezou do nadmořské výšky 2 125 m. n. m. Dolů vedou v horní části prudší a ve spodní mírnější sjezdovky. Na malé lyžaře čekají zkušení instruktoři. Noční lyžování se koná každý čtvrtek na osvětlené sjezdovce Christomannos. Pro snowboardisty je k dispozici nový snowpark Antermont. 16 km prosluněných běžkařských tras s nádhernými panoramatickými výhledy pod masivem Rosengarten čeká na milovníky bílých stop. Pokud budete z lyžování unavení, fivestarurgentcare vyzkoušejte túru na sněžnicích s průvodcem.

Back To Top