skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

San Martino di Castrozza

Jedním z nejkrásnějších pohledů, které můžete vidět v nejjižnější části Dolomit Superski jsou panoramata zasněžených hor a skal, které Vám nabídne lyžařské středisko San Martino di Castrozza, které se rozprostírá pod horskou dominantou Pale di San Martino. Díky nadmořské výšce jsou na sjezdovkách od prosince do dubna ideální lyžařské podmínky. Středisko se pyšní širokou nabídkou sjezdovek všech úrovní a zkrátka nepřijdou ani vyznavači adrenalinu a vychutnat si tak mohou po klasickém nebo skialpovém výšlapu freeride na zasněžených pláních. Velkým lákadlem jsou 3 snow parky, které jsou rájem snowboardistů.

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • Nadmořská výška 1370 – 2654 m. n. m. (převýšení 1 284 m)
  • Hodinová kapacita vleků a lanovek 31 600 osob / hod.
  • Celkem 60 km sjezdovek
  • Místní skibus: linka Fiera di Primiero – San Martino a San Martino – Passo Rolle
  • 3 snow parky: San Martino Snowpark v Tognole, Snowpark Colverde a Rolle Railz park v Passo Rolle

San Martino di Castrozza aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Cesta z Prahy přes Plzeň (731 km) trvá cca 8,5 – 9,5 h. Vydáte se na Rozvadov přes Mnichov, Brenner a Bolzano nebo jeďte přes České Budějovice (746 km) směrem na Linz, Salzburg, Innsbruck, Brenner, Bolzano. Z Brna (763 km – 9h) přes Znojmo, St. Pölten, Linz, Innsbruck, Brenner, Bolzano, Passo Rolle a z Ostravy (928 km – 10,5 h) jeďte na Brno a pokračujte dále.

GPS: 46.263374, 11.803702

 

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů

Dolomiti Superski – lyžařské středisko San Martino / Passo Rolle

San Martino di Castrozza a Passo Rolle spadá pod autonomní provincii Trento. Nachází se jihozápadním směrem od Monte Civetty. Svou polohou nabízí klientům mnoho slunečných dní s příjemnými teplotami. Areály nejsou lyžařsky propojeny, ale jezdí mezi nimi skibus. Středisko zasněžuje až 95 % sjezdovek. Díky poloze není tak často vyhledáváno lyžující klientelou což má obrovskou výhodu – absence front na vleky. Noční lyžování si zde užijete 2x týdně a běžkaře zde čeká 30 km tratí. Dovolenou v San Martinu vystihuje 10 slov – sníh, slunce, zábava, lyžování, freeride, snowboard, sněžnice, panenská příroda a skvělá kuchyně.

Back To Top