skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Val di Fiemme

Oblíbené středisko českých lyžařů, které je z Prahy i Brna velmi dobře dostupné, a navíc kromě posledních 26 km jedete celou cestu po dálnici. Čeká na Vás paleta 100 km příjemných a prosluněných sjezdovek všech obtížností, které obsluhují nejmodernější přepravní zařízení. Val di Fiemme je rájem pro milovníky bílých stop. Každoročně se zde koná slavný závod v klasickém lyžování Marcialonga.

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • nadmořská výška 800 – 2338 m n. m. (převýšení 1538 m)
  • přepravní kapacita: 76 600 os./hod
  • celkem 100 km sjezdovek
  • místní skibus: linky Molina – Cavalese – Predazzo, Molina – Cavalese – Tesero – Pampeago, Molina – Cavalese – Varena – Oclini / Lavazé, Carano – Cavalese, Cavalese – Varena – Pampeago, Cavalese – Predazzo, Predazzo – Bellamonte, Predazzo – Tesero – Oclini / Lavazé a další

Val di Fiemme aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Trasa z Prahy přes Plzeň je dlouhá cca 693 km a zabere cca 7,5 h. Směr Plzeň – Rozvadov – Mnichov – Innsbruck – Brenner – Bolzano – Cavalese. Z Prahy přes České Budějovice pojedete cca 8,5 h trasu dlouhou 706 km směrem na Linz – Salzburg – Innsbruck – Brenner – Cavalese. Z Brna je to cca 725 km za cca 8,5 h směr Znojmo – Linz – Salzburg – Innsbruck – Brenner – Cavalese. A z Ostravy jeďte na Brno. Cesta zabere cca o 2 h více času a 170 km.

 

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů do střediska Val di Fiemme

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Val di Fiemme

Lyžařské středisko Val di Fiemme se skládá ze 4 areálů: Skicenter Latemar Obereggen, Alpce Cermis, Alpe Lusia a Lavazé/Oclini. Jednotlivé části jsou mezi sebou vzájemně propojené skibusy. Středisko je vhodné pro všechny typy lyžařů. Rodiny s dětmi ocení klidnější svahy areálu Alpe Lusia – Belamonte. 7,5km dlouhá červeno-černá olympijská sjezdovka naopak oslní zkušené lyžaře. Středisko myslí také na děti, což dokazuje množství dětských školek a funparků u sjezdovek. Úctyhodných 150 km běžeckých tratí nadchne milovníky bílých stop. Nejznámější 70km úsek Marcialonga je dějištěm každoročního maratonu. Ochuzení nebudou ani milovníci snowboardingu nebo extrémních sportů. Po lyžování navštivte plavecké stadiony v Cavalese a Predazzu, kluziště v Teseru nebo bobovou dráhu ve skiareálu Latemar.

Back To Top