skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Obereggen

Lyžařský areál Obereggen je součástí oblíbeného střediska Val di Fiemme. Nabízí 48 km prosluněných sjezdovek všech úrovní, noční lyžování, sáňkařské dráhy a nejmodernější lanovky. Největší testovací portál pro lyžařské areály Skiresort.info označil středisko Obereggen/Latemar za špičkový lyžařský areál. Obereggen byl také vítězem kategorie „svahové úpravy“ a získal třetí místo mezi 25 nejlepšími lyžařskými areály v Evropě.

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • nadmořská výška: 1 476 – 2 207 m. n. m.
  • celkem 48 km sjezdovek (společně s Val di Fiemme 100 km)
  • přepravní kapacita 76 600 os./hod (společně s Val di Fiemme)
  • místní skibus: linky Molina – Cavalese – Predazzo, Molina – Cavalese – Tesero – Pampeago, Molina – Cavalese – Varena – Oclini / Lavazé, Carano – Cavalese, Cavalese – Varena – Pampeago, Cavalese – Predazzo, Predazzo – Bellamonte, Predazzo – Tesero – Oclini / Lavazé a další

Obereggen/Latemar aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Trasa z Prahy přes Plzeň je dlouhá cca 693 km a zabere cca 7,5 h. Směr Plzeň – Rozvadov – Mnichov – Innsbruck – Brenner – Bolzano – Cavalese. Z Prahy přes České Budějovice pojedete cca 8,5 h trasu dlouhou 706 km směrem na Linz – Salzburg – Innsbruck – Brenner – Cavalese. Z Brna je to cca 725 km za cca 8,5 h směr Znojmo – Linz – Salzburg – Innsbruck – Brenner – Cavalese. A z Ostravy jeďte na Brno. Cesta zabere cca o 2 h více času a 170 km.

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Obereggen

Lyžařské středisko Obereggen se nachází v nadmořské výšce 1 476 – 2 207 m. n. m. a nabízí vynikající podmínky pro strávení vaší zimní dovolené. Areál investuje velké sumy do technické výroby sněhu. S více než 200 sněhovými děly se Obereggen/Latemar stal jedním z nejlepších areálů na výrobu umělého sněhu v Itálii a zaručuje tak lyžování od prosince až do dubna. Lyžaři se mohou těšit na 48 km dokonale upravených svahů, rolex repliky kde převažují červené sjezdovky. Noční lyžování a noční sáňkařské dráhy si můžete užít 3x týdně. Ve středisku nechybí snowpark s Halfpipe nebo dětský zábavní park.

Back To Top