skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Val Gardena

Oblast Val Gardena je jedním z nejoblíbenějších středisek v Itálii. Nachází se blízko brennerské dálnice a je tak velmi dobře dostupná z České republiky. Tuto oblast tvoří 3 střediska a to Santa Cristina, Ortisei a Selva Gardena. Všechna střediska leží v nadmořské výšce od 1200 m a sjezdovky leží o dalších 1300 m výše, proto jsou zde zaručeny skvělé sněhové podmínky. V oblasti se nachází převážně červené sjezdovky, užijete si ale i modré a černé. Snowboardisté ocení snowpark a Funpark Val Gardena s Kickrem se 3 skoky, boardercrossovou tratí a spirálovým tunelem. Lákadlem pro běžkaře je 115 km upravovaných tratí.

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • Nadmořská výška 1236 – 2500 m. n. m. (převýšení 1264)
  • Hodinová kapacita vleků a lanovek 121914 osob / hod.
  • Celkem 175 km sjezdovek
  • Místní skibus: inka Castelrotto – Siusi – Fié v ceně skipasu; linka Selva Val Gardena – Santa Cristina – Ortisei

Val Gardena aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Cesta z Prahy přes Plzeň necelých 7 h (cca 660 km) a vydáte se směrem na Mnichov – Innsbruck – Brixen – Ortisei. Z Prahy přes České Budějovice je cesta o hodinu delší a směr je na Linz – Salzburg – Innsbruck a dále stejně jako v případě přes Plzeň. Cesta z Brna je dlouhá bez mála 700 km a trvá 7,5 h. Pojedete směrem na Znojmo, na Linz a stejně jako v případech výše zmíněných. Cesta z Ostravy zabere o 2 hodiny a 170 km navíc.

 

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů do střediska Val Gardena

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Val Gardena

Střediska ve Val Gardeně jsou moderně vybaveny lanovkami a vleky, které propojují všechny sjezdovky. Pláně kolem horských masívů nabízejí parádní příležitosti pro skialpové lyžování či pro freeride. Mnoho zimních radovánek a zábavy si užijete ve funparku nebo na sáňkařské dráze. Val Gardena je napojena na Sella Rondu a nabízí tak klientům obrovské možnosti vyzkoušet každý den jiné sjezdovky všech obtížností.

Back To Top