skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Kronplatz

V Jižním Tyrolsku blízko Alta Badie se nachází kopec, místními nazýván jako pleš, který je do posledního kousku využit pro sjezdařské účely. Na vrcholu se rozprostírá náhorní plošina, která Vám poskytne nezapomenutelný panoramatický výhled na všechny světové strany. Směrem do údolí se vydáte přímo po dlouhých sjezdovkách bez zpomalujících přejezdů. Chloubou jsou 2 dlouhé černé sjezdovky a velký počet kabinkových lanovek. Milovníkům běžeckého lyžování je k dispozici 200 km tratí a po sportování nezapomeňte na odpočinek ve wellness nebo si užijte nakupování či romantickou večeři.

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • Nadmořská výška 935 – 2275 (převýšení 1 340 m)
  • Hodinová kapacita vleků a lanovek 69765 osob / hod.
  • Celkem 116 km sjezdovek
  • Místní skibus: linka Anterselva – Rasun – Valdaora, Val Casies – Tesido – Monguelfo, Terento – Falzes – Chienes – San
  • Lorenzo di Sebato – Gais/Teodone – Brunico (Riscone)

Kronplatz aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Trasa z Prahy přes Plzeň je dlouhá 669 km a zabere cca 7,5 h. Směr Mnichov – Innsbruck – Brenner – Brunico. Z Prahy přes České Budějovice pojedete cca 8,5 h trasu dlouhou 670 km směrem na Linz – Salzburg – Innsbruck – Brenner – Brunico. Z Brna je to cca 621 km za 8 h směr Znojmo – Linz – Salzburg – Innsbruck – Brenner – Brunico. A z Ostravy jeďte na Brno. Cesta zabere cca o 2 h více času a 170 km.

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Aktuální nabídka zájezdů do střediska Kronplatz

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Kronplatz

Kronplatz díky dvojnásobnému počtu kabinových lanovek oproti součtu lanovek a vleků umožňuje přepravit velké množství osob z údolí, které se pod horou nachází. Technologicky vyspělé středisko zasněžuje 100 % sjezdovek. Novinkou je spojení vlakového nádraží přímo na kabinu ve vesnici Percha. Vlakem se dostanete do Sextner Dolomiten, Valle Isarco a Alta Badie, rolex repliky hodinek která je napojena na okruh Sella Ronda.

Back To Top