skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Val di Fassa

Val di Fassa e Carezza se rozprostírá v sousedství středisek Val Gardena, Alpe di Siusi, Arraba / Marmolada a Alta Badia. Tato oblast zastřešuje 12 lyžařských středisek, které jsou propojeny skibusy. Doporučujeme areály Passo Costalunga a Ciampedié, které jsou méně navštěvovány a jsou ideální pro lyžaře, kteří milují nepřeplněné až téměř prázdné svahy. V areálech najdete převážně červené tratě, ale nechybí zde ani modré a černé sjezdovky

 

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • Nadmořská výška 1320 – 2423 m. n. m. (převýšení 1 103 m)
  • Hodinová kapacita vleků a lanovek 82700 osob / hod.
  • Celkem 210 km sjezdovek

Místní skibus: linky Penia di Canazei – Alba di Canazei – Canazei – Campitello di Fassa – Mazzin – Pera di Fassa – Pozza di Fassa, Pozza di Fassa – Passo Costalunga, Pozza di Fassa – Moena – skiareál Ski Area Alpe Lusia (Tre Valli) a Pozza di Fassa – skiareál Ski Center Latemar (Val di Fiemme / Obereggen)

Val di Fassa aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Trasa z Prahy přes Plzeň je v délce zhruba 700 km a pojedete ji kolem 7 h. Směr Mnichov -Innsbruck – Brenner, Passo Costalunga, Vigo di Fassa, Pozza di Fassa, Fontanazzo, Campitello di Fassa, Canazei, Alba, Penia. Přes České Budějovice je cesta cca stejná kilometrově i časově. Směr Linz – Salzburg – Innsbruck – Passo Costalunga – Vigo di Fassa – Pozza di Fassa – Fontanazzo – Campitello di Fassa – Canazei – Alba – Penia. Trasa z Brna má 728 km a trvá kolem 8 h. Směr Znojmo a dále stejně jako z ČB.

 

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů do střediska Val di Fassa

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Val di Fassa

Val di Fassa poskytuje nejen nádherné výhledy na zasněžené italské hory, ale i perfektní podmínky pro kvalitní freeride. Na sjezdovce Aloch v Pozza di Fassa je možno užít si noční lyžování. Cely areál je vybaven oproti minulým sezónám novými a modernějšími lanovkami a kabinkami. Největší kabina pojme až 100 lidí a propojuje Albu di Canazei se zónou Belvedere a snowparkem. Středisko dokáže svými zasněžovacími technologiemi pokrýt až 89 % sjezdových tratí.

Back To Top