skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Tre Cime

Lyžařské vrcholy Helm, Stiergarten a Rotwand, které jsou technicky vzájemně propojeny, tvoří srdce skiareálu Tre Cime Dolomity. Zde na Vás čekají různorodé a maximálně skvěle upravené sjezdovky v různých stupních obtížnosti.

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • nadmořská výška: 1075 až po 2205 m n. m. (převýšení 1 130 m.)
  • hodinová kapacita vleků a lanovek: 29 895 osob / hod.
  • celkem 93 km sjezdovek
  • místní skibus: linky skiareál Monte Elmo – skiareál Croda Rossa, Sesto – Dobbiaco, Braies – Versciaco, San Candido – Cortina d’Ampezzo, Prato Drava – Brunico a skibus po Dobbiacu a jeho okolí; všechny linky v rámci karty SkiMobileDolomites pro ubytované u členů místní turistické asociace zdarma, pro ostatní za poplatek 15 € / týden, resp. 3 € / 1 den / os. (děti mladší 6 let zdarma)

Tre Cime – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Trasa přes Prahu a Plzeň je dlouhá 684 km a zabere cca 7 – 9 hod. Pojedete směrem na Rozvadov –Mnichov – Brenner – dálniční sjezd Bressanone – Brunico – San Candido – Sesto. Z Prahy přes České Budějovice pojedete cca 8 – 10 hod a trasa je dlouhá cca 642 km. Vydáte se směrem Linz – Salzburg – dálniční sjezd Spittal – San Candido – Sesto. Z Brna je to cca 7 – 9 hod., trasa je dlouhá cca 579 km a vede přes Mikulov – Vídeň – Graz – Villach – dálniční sjezd Spittal – Lienz – San Candido – Sesto. Z Ostravy jeďte na Brno, cesta je delší o cca 2 hod. a 173 km.

 

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Tre Cime

Výhodou střediska je dobrá dostupnost ke špičkovým střediskům jako je Kronplatz, Cortina d´Ampezzo a Alta Badia. Rodiny s dětmi ocení menší areál Baranci s řadou atrakcí pro naše nejmenší. Pro milovníky bílých stop je upravena slušná porce 200 km tratí a snowboardisti budou potěšeni 3 snowparky. Po lyžování si užijte bruslení, curling nebo sáňkování. Ve městečku San Candido můžete navštívit aquapark.

Back To Top