skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Civetta

Lyžařské středisko pod masivem Monte Civetta – Civetta ski nabízí z pohledu propojenosti svých tratí největší prostor pro úžasné lyžování. Středisko se nachází pod skalním masivem Monte Civetta, který najdete v italském regionu Veneto (Benátsko). Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravované, vylepšované a disponují 100% pokrytím umělého zasněžování. Krom klasických sjezdů si můžete vychutnat také noční lyžování, vyzkoušet můžete snowpark a děti spolehlivě zabaví zimní funpark.

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • Nadmořská výška 979–2 100 m n. m. (převýšení 1 121 m)
  • Hodinová kapacita vleků a lanovek 37 800 osob / hod.
  • Celkem 80 km sjezovek
  • Místní skibus: linka Masaré – Alleghe – Malga Ciapela (skiareál Arabba / Marmolada – Sella Ronda)

Civetta aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Cesta z Prahy přes Plzeň necelých 7 h (cca 660 km) a vydáte se směrem na Mnichov – Innsbruck – Brixen – Ortisei. Z Prahy přes České Budějovice je cesta o hodinu delší a směr je na Linz – Salzburg – Innsbruck a dále stejně jako v případě přes Plzeň. Cesta z Brna je dlouhá bez mála 700 km a trvá 7,5 h. Pojedete směrem na Znojmo, na Linz a stejně jako v případech výše zmíněných. Cesta z Ostravy zabere o 2 hodiny a 170 km navíc.

 

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů do střediska

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Civetta

Lyžařské středisko Civetta leží mezi skalními masivy Civetta (3 218 m) a Monte Pelma (3 168 m), které se nachází v jižní části italských Dolomit a leží jen 12 kilometrů od známější Marmolady. Region Civetta najdete na půli cesty mezi Cortina d’Ampezzo a středisky Sella Ronda (Arraba, Alta Badia). V roce 2009 se oblast stala součástí světového dědictví UNESCO. Areál ski Civetta sdružuje ubytovací střediska Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera a Zoldo. Nedaleko v roce 1771 vzniklo sesuvem nyní kouzelné jezero Alleghe, repliky hodinek které dokresluje už tak kouzelné horské prostředí. Pokud chcete navštívit italské Alpy a toužíte po idilickém prostředí, dokonalých sjezdovkách, Civetta je určitě správnou volbou.

Back To Top