skip to Main Content
Aktuální informace, webkamery, počasí, ski areály | zájezdy se skipasem

Seiser Alm (Alpe di Suisi)

Obrovská alpská louka Seiser Alm je jako stvořená pro rodinnou dovolenou. Nabízí pohodově laděné sjezdovky, kde budou spokojení především ti, kteří se lyžovat teprve učí nebo jsou vášnivými běžkaři. Louku křižuje 80 km tras, které si pro své tréninky vybrali nejlepší týmy světa. Oblíbený je také velký snowpark, kam zavítala dokonce Šárka Pančochová!

0
M. N. M.
0
osob přepraví vleky za hodinu
0
KM SJEZDOVEK
  • nadmořská výška 1600 – 2100 m.n.m.
  • 60 km sjezdovek v Alpe di Suii/společně s Val Gardenou 175 km sjezdovek
  • místní skibus: linka Castelrotto – Siusi – Fié v ceně skipasu; linka Selva Val Gardena – Santa Cristina – Ortisei v rámci karty SkiMobileDolomites pro ubytované u členů místní turistické asociace zdarma, pro ostatní za poplatek 10 € / týden, resp. 3 € / 1 den / os. (děti mladší 6 let zdarma)

Seiser Alm aktuálně – online webkamery a počasí

Cesta z České republiky

Vlastní doprava autem

Cesta z Prahy přes Plzeň necelých 7 h (cca 660 km) a vydáte se směrem na Mnichov – Innsbruck – Brixen – Seis am Schlern. Z Prahy přes České Budějovice je cesta o hodinu delší a směr je na Linz – Salzburg – Innsbruck a dále stejně jako v případě přes Plzeň. Cesta z Brna je dlouhá bez mála 700 km a trvá 7,5 h. Pojedete směrem na Znojmo, na Linz a stejně jako v případech výše zmíněných. Cesta z Ostravy zabere o 2 hodiny a 170 km navíc.

Autobusové zájezdy

České cestovní kanceláře nabízejí výhodné autobusové zájezdy a cestování tak může nejen pohodlnější než jízda autem, ale také o dost levnější. Najdete nabídky s ubytováním, polopenzí i skipasem v ceně. Cesta autobusem sice trvá o něco déle, zpravidla se ale jezdí přes noc, takže cestu prospíte.

Ceny skipasů

Cena skipasu je pohyblivá podle sezóny a můžete využít nejrůznější slevy pro děti, seniory, skupiny apod.

Mapa areálu

Podívejte se na skimapu areálu a prozkoumejte
sjezdovky, které středisko nabízí

Aktuální nabídka zájezdů do Dolomit

Dolomiti Superski – lyžařské středisko Seiser Alm

Náhorní plošina Alpe di Siusi/Seiser Alm je jednou z největších v Dolomitech. Najdete ji nad známým lyžařským údolím nad Val Gardena, se kterým ji spojují 2 kabinky. Společně tvoří celek 175 km rozmanitých sjezdových tratí. Samotný areál Alpe di Siusi nabízí 60 km převážně modrých nebo lehkých červených, které ocení hlavně rodiny s dětmi a lyžaři začátečníci, kteří zde mohou načerpat zkušenosti a získat odvahu. Středisko je rájem pro běžkaře. K dispozici je 80 km upravených tras pro bruslení i klasiku. Okruhy se nachází v nadmořské výšce od 1800 do 2000 m. Třešničkou na pomyslném dortu je největší snowpark v Itálii, jehož celková délka je 1,5 km.

Back To Top